undring – mestring – begeistring – ordentlighet
Kommentarer
    Nyhetsarkiv
    Nyheter
    Spre oss på FB++
    Share Button

    Våre ansatte – offentlig info

    For å kontakte våre ansatte, bruk e-postadressen i listen under. For tlf – ring sentralbordet på 756 85 190

     

    Berg Hilde-Gunn hilde-gunn.berg@sorfold.kommune.no
    Bjørknes, Janne Myhr janne.bjorknes@sorfold.kommune.no
    Elilla Sissel sissel.ellila@sorfold.kommune.no
    Eriksen Nancy nancy.eriksen@sorfold.kommune.no
    Finneid Ann-Kathrin ann-kathrin.finneid@sorfold.kommune.no
    Fiskvik Jahn-Otto jahn-otto.fiskvik@sorfold.kommune.no
    Johansen Anne anne.johansen@sorfold.kommune.no
    Johansen Rigmor rigmor.johansen@sorfold.kommune.no
    Grønli Maria maria.gronli@sorfold.kommune.no
    Halvorsen Thomas thomas.halvorsen@sorfold.kommune.no
    Hedstrøm Kristin kristin.hedstrom@sorfold.kommune.no
    Hjelvik Herdis herdis.hjelvik@sorfold.kommune.no
    Isaksen Bente bente.isaksen@sorfold.kommune.no
    Kamfjord Vigdis vigdis.kamfjord@sorfold.kommune.no
    Kristiansen Eli Vatnan eli.vatnan@sorfold.kommune.no
    Megård Marit marit.megaard@sorfold.kommune.no
    Nilsen Hege Furre hege.nilsen@straumenskole.no
    Olsen Bente bente.olsen@sorfold.kommune.no
    Olsen Hilde hilde.olsen@sorfold.kommune.no
    Olsen Lisbeth lisbeth.olsen@sorfold.kommune.no
    Olsen Vibeke vibeke.olsen@sorfold.kommune.no
    Skagen Ingeborg Nystad ingeborg.skagen@sorfold.kommune.no
    Skogvoll Ann Kristin ann.kristin.skogvoll@sorfold.kommune.no
    Slettmyr Dyveke dyveke.slettmyr@sorfold.kommune.no
    Solheim Anne Marit anne.m.solheim@sorfold.kommune.no
    Alexander Sørfjord alexander.sorfjord@sorfold.kommune.no
    Teian Turid turid.teian@sorfold.kommune.no
    Valla Tord tord.valla@sorfold.kommune.no
    Wold Solfrid solfrid.wold@sorfold.kommune.no
    Wold Wenche wenche.wold@sorfold.kommune.no
    Åsbakk Monica monica.aasbakk@sorfold.kommune.no
    Share Button

    Legg igjen en kommentar

    Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *